Sloneczniki

No Entry - przyprawione zdradą

No Entry to Reż.Anees Bazmee ( Hulchul, Miłość musiała nadejść, Deewangee)

2005

język hindi

Tak lata temu przedsaytawiałam film na wikipedii. Nie podobał mi się.

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQQ0NZfFoosjASCk3M-jck-Ep0cVgGkkkGknNinKqhrdBVq8dwF

Tematem filmu są relacje trzech par, a akcja dotyczy zdrady i wierności, podejrzliwości i zaufania w związku między mężczyzną i kobietą. Film cieszył się w 2005 roku w Indiach bardzo dużą popularnością.

Kishen (Anil Kapoor), magnat prasowy i wierny małżonek ma problemy z powodu nieuzasadnionej, nieustannej podejrzliwości żony Kaajal (Lara Dutta). Prem (Salman Khan) to uwodziciel zdradzający na każdym kroku swoją naiwną, wierzącą w każde jego kłamstwo żonę Pooję (Esha Deol). Sanjana zakochuje się w fotografie, lojalnym współpracowniku Kishena o imieniu Sunny (Fardeen Khan). Umęczony podejrzliwością żony Kishen decyduje się na romans z podstawioną mu przez Prema

https://i0.wp.com/www.thecinemaholic.com/wp-content/uploads/2017/08/No-Entry-2005.jpg?resize=770%2C327&ssl=1

prostytuującą się tancerką z nocnego klubu "No Entry" Bobby (Bipasha Basu).

http://i.imgur.com/nPkSzWh.jpg

Ta decyzja powoduje zamieszanie w relacjach wszystkich trzech par. Aby uniknąć odkrycia przez żonę Kishen przedstawia jej Bobby jako żonę Sunny'ego. Podczas ślubu Sunny'ego występuje ona jako żona Kishena. Kłamstwo goni kłamstwo, aż w końcu wszystkie trzy pary czują się rozdzielone wzajemną podejrzliwością i kłamstwami. Jak odzyskać zaufanie?

http://3.bp.blogspot.com/-KjIhC0c9N4A/UWbdSj9d7JI/AAAAAAAAAh8/fWvPmkB5AsA/s1600/No+Entry+(2).jpeg


Muzykę skomponował Anu Malik, twórca muzyki do takich filmów jak Refugee, Baazigar, Jestem przy tobie, China Gate czy Bride and Predjuce.

Linki zewnętrzne