Sloneczniki

Humpty Sharma Ki Dulhania - jak zdobyć serce jej ojca?

Reż. i scen. : Shashank Khaitan
IMDb 6.1/10
Produkcja: Karan Johar
Muzyka:Sachin-Jigar
Sharib-Toshi
Jawad Ahmed
Język: hindiHumpty Sjharma (Varun Dhavan) to lekkoduch. Bardziej bawi go zaliczanie  dziewczyn i popijawy z kumplami niz nauka w college'u. Gdy zawalenie kolejnego egzaminu grozi mu osiadłym zyciem sprzedawcy w skelpie ojca, Humpty decyduje się przekupić wykładowcę. W takich właśnie okolicznościach  poznaje on Kavyę Pratap Singh (Alia Bhatt), która przyjechała do Delhi z pendżabskiego miasteczka. Jej marzeniem jest zdobyć pieniądze, by móc z przepychem obwiesić się wspaniałą biżuteria na czekającym ją za miesiąc ślubie. Z Indusem z Ameryki. Pomagając jej w tym Humpty zakochuje się w dziewczynie...

Kolejny motyw walki o  o serce i zgodę rodziców dziewczyn  przeznaczonej dla kogoś innego.Znowu przygotowaniom do ślubu towarzyszy czyjś dramat i szybki wyścig z czasem, by w wędrówce wokół świętego ognia zająć u boku ukochanej miejsce pana młodego.
Najpierw utarczki bohatera z ukochaną, potem z jej ojcem. Z echem DDLJ w tle.Gdybym nie opisała fabuły od razu, dziś już bym tej historii nie pamiętała, choć w trakcie  tanecznie podrygiwałam pod radosną muzykę.